apie
mus

Google Street View yra profesionaliai kuriami virtualūs turai, kuriuos pateikti gali tik sertifikuoti ir atrinkti fotografai, kurių kvalifikaciją patvirtina specialus Google paslaugų atstovo ženklelis. Tik fotografai turintys tokius ženklelius gali fotografuoti ir pateikti Google Street View vaizdus atitinkančius Google keliamus reikalavimus.

Kas
tai

Google technologija, leidžianti į pasaulį pasižiūrėti 360 laipsnių spinduliu. Specialiomis rodyklėmis pažymėti perėjimai iš vienos 3D panoramos į kitą sudaro įspūdį, kad žmogus keliauja tam tikroje vietovėje.

pagalba
verslui

Street View pasauliui pristato gatves, miestus, įvairius turistinius objektus, muziejus, vietinį verslą. Visas turinys yra pasiekiamas bet kuriuo įrenginiu nemokamai.

nekilnojamas
turtas

Jūsų potencialūs klientai pageidautų pasižiūrėti, kaip atrodo jūsų biuras, kavinė, sandėliai, kitos patalpos neatvykdamas pas jus? Google Street View tai leidžia padaryti. Parodykite savo klientams ką turite gražiausio, o dar nebaigtas sutvarkyti vietas tiesiog paslėpkite.

apsilankymo
statistika

Google Street View yra integruojamas į Google paieškos sistemos rezultatus ir naudingas visiems, kas ieško tam tikrų objektų, adresų, verslo objektų ir vietovių. Pateikiama lankomumo statistika.

sertifikuotas
fotografas

Kadangi informaciją suveda Google sertifikuotas fotografas, Google laiko ją patikima ir teisinga. Tokiu būdu Jūsų verslas atsiranda Google ir paieškos sistemoje.

nauda
ir panaudojimas

Google Street View virtualus turas yra lengvai įdiegiamas įmonės tinklalapio kontaktų skyrelyje, todėl visi interesantai jus ras lengviau – jie gali pasižiūrėti, kaip privažiuoti prie objekto, kur pasistatyti automobilį, kiek toli reikia paeiti iki pagrindinio įėjimo, kaip susiorientuoti patalpoje ir t.t.

pasitark su patyrusiu ir patikimu rangovu

Konsultuojame, padedame parengti projekto planą ir jį įgyvendiname. Individualus požiūris į kiekvieną naują užsakymą. 

Mes užsiimame Google Street View turų fotografavimu ir esame įsitikinę, kad ši technologija turi prigyti ir Lietuvoje. Privalumų tiesiog yra daugiau, nei trūkumų, o patogumas interneto vartotojams ir nauda – nepamatuojama.

galimybės leidžia pristatyti ne tik įspūdingus kraštovaizdžius ir miestų gatves, bet ir nedidelius verslo objektus. Jei Jūs esate verslo atstovas, pasvarstykite galimybę susikurti savo Street View turą, kuris bus rodomas vietinėje paieškoje, dešinėje pusėje šalia Jūsų verslo aprašymo. Lankytojai gali apie jus sužinoti ir su jumis susisiekti net neužeidami į Jūsų interneto svetainę. Tai puiki reklama.